Newsletter
Wpisz swój adres e-mail jeśli chcesz otrzymać bezpłatną medytację, która wprowadzi Cię w stan głębokiego relaksu i poprawi samopoczucie.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności

Masterclass Oczyszczanie Energii

Dostępność: duża ilość
Cena: 555,00 zł 555.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Czy wiesz, że Twoja energia wpływa na materie, w której żyjesz?

Wiem, że to brzmi abstrakcyjnie, bo energii nie widać, ale przecież ją czujesz!

Twoja energia oddziałuje na wszystkie obszary Twojego życia, to Ty nią zarządzasz, bo ona jest w Tobie.

Od poziomu oczyszczenia Twojej energii zależy nie tylko to, jak się czujesz, ale uwarunkowana jest od tego również Twoja rzeczywistość.

 

To pokażę Cię na naszym spotkaniu oraz nauczę Cię wybrać, metody oczyszczania energii, które będą maksymalnie wzmacniały Twoją energię na co dzień. Wykorzystamy oczyszczającą energię żywiołów, techniki duchowe oraz szamańskie, a także zaczerpnięte z bioenergioterapii. Wszystko po to abyś spośród wielu dostępnych możliwości wybrała te, które najbardziej będą Cię wspierać w oczyszczani energii.

Bez względ na to, na jakim etapie życia się znajdujesz, dla każdego z nas czystość energetyczna w życiu jest bardzo ważna, szczególnie, gdy przebywasz z innymi ludźmi w pracy, sklepie, czy tramwaju.
Być może już teraz oczyszczasz się energetycznie. Może robisz to nieświadomie, bądź świadomie znasz już pewne techniki, jednak poznajac nowe praktyki masz możliwość poszerzenia swojej świadomości na temat pracy z oczyszczaniem energii jeszcze bardziej. Będziesz również miała okazję usystematyzowania swojej wiedzy o świecie energii.

 

Ten program jest dla Ciebie, jeśli chcesz:

- nauczyć się oczyszczać siebie energetycznie,

- poznać metody oczyszczania dzięki pracy z żywiołami,

- wybierać spośród wielu technik oczyszczania energii - od prostych codziennych praktyk do prawdziwych rytuałów oczyszczających,

- dowiedzieć się, jak oczyścić i zabezpieczyć przestrzeń w domu i w pracy,

- poznać metody zapobiegające przejmowaniu energii energetycznej innych ludzi, wampirów energetycznych i podczepów,

- nauczyć się radzić sobie z atakami energetycznymi,

- zrozumieć, że wszystko zaczyna się w energii, odzyskać wewnętrzny spokój i poczucie bezpieczeństwa,

- poznać praktyczne techniki wsparcia energetycznego siebie i rodziny.

 

Nie ma znaczenia, czy interesujesz się pracą z energią od niedawna, czy temat jest Ci znajomy od lat. Ten Masterclass będzie Ci niezwykle służył, usystematyzuje Twoją wiedzę, zachęci Cię jeszcze bardziej do słuchania swojej intuicji. Zrozumiesz, że nie ma nic mocniejszego od Ciebie, a praktyki oczyszczające energię będą Ci o tym przypominać każdego dnia.

 

Spotkanie na żywo odbędzie się w poniedziałek 1.07 g. 16:00*

w ciągu 24h nagranie zostanie udostępnione uczestnikom bezterminowo.

Oprócz nagrania Masterclassu otrzymasz również BONUSY:

- specjalnie przygotowane nagranie medytacji dzięki któremu nakarmisz się energią i wysoką wibracją i nauczysz się świecić jasno jak słońce aby odstraszać wszelkie podczepy.

- nagranie praktyki Yin Yogi przygotowaną specjalnie przez Monikę Smolak właścicielkę marki Slow Life by Monia, która nauczy Cię pracować z energią na poziomie ciała.

 

*Organizatorka zastrzega sobie prawo zmiany terminu nagrania z przyczyn losowych, o których jest zobowiązana poinformować uczestników nie później niż 24h przed rozpoczęciem.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl